Bilet jednorazowy czy karnet do Aquaparku – co bardziej się opłaca?

basen

Aquapark to miejsce, w których możemy świetnie się bawić w wodzie. Jego zaletą jest możliwość korzystania z basenów praktycznie przez cały rok. Ogrzewana woda poz

Aquapark to miejsce, w których możemy świetnie się bawić w wodzie. Jego zaletą jest możliwość korzystania z basenów praktycznie przez cały rok. Ogrzewana woda pozwala cieszyć się wypoczynkiem w wodzie nawet, kiedy za oknem pada śnieg, a temperatury nie pozwalają na wodne zabawy w innych miejscach. Z oferty Aquaparków możemy skorzystać kupując jednorazową wejściówkę lub karnet uprawniający do wielokrotnego wstępu.

Jednorazowa wejściówka do aquapark groupon – dla kogo?

Kupując jednorazowy bilet wstępu do aquaparku mamy możliwość korzystania z większości jego atrakcji przez cały dzień, w godzinach otwarcia obiektu. Bilet jest ważny tylko określonego dnia, nie mamy więc możliwości ponownego odwiedzenia obiektu, o ile nie wykupimy kolejnej wejściówki. Jej cena zależy od wieku uczestnika oraz atrakcji, do których chcielibyśmy uzyskać dostęp. Bilety ulgowe są przeznaczone dla dzieci oraz młodzieży i zapłacimy za nie nieco mniej niż za wejściówkę dla osoby dorosłej.

Aquaparki oferują także jednorazowe bilety wstępu ważne na jedną lub dwie godziny. Szczególnie atrakcyjne cenowo są oferty aquapark groupon na tzw. happy hours, za które zapłacimy mniej niż za bilet obowiązujący w innych przedziałach godzinowych. Zaletą jednodniowych lub godzinnych wejściówek jest przede wszystkim ich niska cena oraz dostęp do większości obecnych w danym obiekcie atrakcji.

Wejściówki jednodniowe lub godzinne to dobry wybór dla osób, które chcą spędzić w aquaparku określony czas. Świetnie sprawdzą się dla ludzi aktywnych zawodowo, którzy przed pracą chcą potrenować pływanie lub po prostu zrelaksować się w wodzie. Ich zakup będzie także dobrym pomysłem dla osób, które po raz pierwszy odwiedzają daną strukturę i chcą niewielkim kosztem ocenić jej funkcjonalność oraz sprawdzić czy warto z niej korzystać.

Karnety do aquapark groupon – idealne dla miłośników wypoczynku w wodzie

Doskonałą alternatywą do jednorazowych wejściówek są okresowe karnety do aquaparku. Występują w wersji ulgowej dla dzieci i młodzieży oraz normalnej przeznaczonej dla osób dorosłych. Najczęściej uprawniają do wejścia do obiektu raz dziennie przez okres 30 dni.

Miesięczne karnety do aquaparku to najbardziej opłacalny wybór dla osób, które chętnie spędzają czas na basenie i chcą sporo zaoszczędzić na zakupie jednorazowych wejściówek. Kupując 30-dniowy karnet mamy bowiem zapewnione wejście do obiektu każdego dnia, kiedy jest on otwarty. W efekcie korzystając z niego regularnie koszt pojedynczego wejścia jest znacznie niższy niż w przypadku zakupu pojedynczych wejściówek.

Wśród karnetów uprawniających do wstępu do aquaparku znajdują się także abonamenty uprawniające do określonej liczby wejść do obiektu. Ich zaletą również jest atrakcyjna cena, która pozwala sporo zaoszczędzić na częstym odwiedzaniu parku wodnego.

Karnety i abonamenty do aquaparku to najlepszy wybór dla osób, które chętnie korzystają z usług danej struktury i chcą zapewnić sobie do niej znacznie tańszy wstęp. To świetny wybór także dla osób, które spędzają na basenie od kilku do kilkunastu godzin i chcą samodzielnie decydować o długości swojego pobytu. Wykupienie karnetu na aquapark groupon w AquaPark uprawnia nas bowiem do nielimitowanego przebywania na basenie w godzinach jego otwarcia.

wala…

Dodaj komentarz