Endermologia to zabieg, który poprawia nie tylko wygląd, ale i samopoczucie

kobieta

Współczesna medycyna estetyczna proponuje rozwiązania, które wyjątkowo skutecznie poprawiają nie tylko nasz wygląd, ale i samopoczucie. Każda z nas zdecydowanie lepiej czuje się bowiem mając jędrne, szczupłe, gładkie ciało, prawda? Endermologia to zabieg, który przynosi w tym zakresie spektakularne rezultaty. I co istotne, nie musimy na niedługo czekać.

Zabieg endermologii – na czym polega

Endermologia to zabieg wykonywany obecnie w najlepszych gabinetach kosmetycznych. Dlatego szukając takiego rozwiązania np. we Wrocławiu, znajdziemy je na https://skinlogica.pl/zabiegi/modelowanie-sylwetki/endermologie-alliance-lpg. Endermologia określana jest, jako masaż mechaniczny tkanki łącznej z wykorzystaniem podciśnienia. To bezbolesny, bezinwazyjny i w pełni bezpieczny zabieg odchudzający i modelujący ciało oraz ujędrniający skórę. ​

Dla kogo jest przeznaczona endermologia?

Jeśli chcesz pozbyć się cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnić skórę, a może także zredukować obrzęki lub dodatkowo złagodzić bóle mięśni i stawów – zdecydowanie zabiegi endermologii są dla Ciebie.

Efekty endermologii? Spektakularne i natychmiastowe

W kwestii atrakcyjniejszego wyglądu nie chcemy czekać długo, prawda? Dlatego już po pierwszej wizycie zauważymy efekt wyszczuplenia. Jeśli nasze schorzenia były w nieco większym stopniu zaawansowane, potrzebne będą 2 – 3 zabiegi, aby dostrzec rezultaty. A jeśli zabiegi połączymy z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną, jeszcze szybciej i wyraźniej zredukujemy oporną tkankę tłuszczową (minus 5 cm w talii!), wygładzimy cellulit (w 67% już po 3 seansach) i ujędrnimy skórę (po 3 zabiegach to poprawa o 71%)

Ile zabiegów jest potrzeba aby efekty były najskuteczniejsze?

Każdy moment jest dobry, aby poczuć się lepiej w swoim ciele, prawda? Jednak to właśnie zima i wczesna wiosna są najczęściej polecane, jako optymalna pora roku na przeprowadzenie terapii. Dla pełnej skuteczności endermologii wykonuje się od 3 do 18 serii zabiegów. Wszystko zależy tutaj od tego, jaki problem chcemy rozwiązać i jak zaawansowane są zmiany, które chcemy zredukować (kosmetolog wykona diagnozę skóry i wybierze najlepszy program zabiegowy). Planując terapię odpowiednio wcześniej, z pewnością zdążysz do lata i nowego sezonu bikini, zwiewnych sukienek i szortów!

Co ważne, zabiegi można wykonywać 1 – 2 razy w tygodniu i trwają one od 20 do 40 minut. Z łatwością zatem wpiszesz endermologię w swój grafik. Wystarczy umówić wizyty w dobrym gabinecie, np. wykonującym zabieg endermologii we Wrocławiu.

Przeciwwskazania do zabiegu

Niemal każdy zabieg, czy to kosmetyczny, czy to medycyny estetycznej, niesie ze sobą pewne ograniczenia i przeciwwskazania. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości w tym zakresie – najlepiej skonsultuj je przed zabiegiem. Jednoznacznymi przeciwwskazaniami do zabiegu endermologii będą z pewnością: stan zapalny, infekcja, nowotwór, przyjmowanie antykoagulantów, zapalenie żył oraz ciąża (jednak w tym wypadku zabieg może zostać bezpiecznie przeprowadzony w obszarze nóg).

Dodaj komentarz