Gravitan Targówek – profesjonalny klub fitness dla każdego!

siłka

Chcesz poprawić swoją sylwetkę lub zadbać o zdrowie, wprowadzając do codziennego życia nieco więcej aktywności fizycznej? Doskonałym miejscem by zacząć jest klub Gravitan w Tagówku! Sprawdź co znajdziesz w bogatej ofercie!

Chodzenie na siłownię stało się bardzo popularne – wiele osób chce posiadać atrakcyjną, sportową figurę, a także szuka zdrowej odskoczni od wielu godzin spędzanych przy komputerze. Najprzyjemniej ćwiczy się w dobrze wyposażonym klubie oraz wśród osób z podobnymi pasjami, oraz wykwalifikowaną kadrą trenerów. Wszystko to jest dostępne w Gravitan Targówek! Przekonaj się dlaczego warto go odwiedzić!

Klub Fitness Gravitan Health and Sport

Klub Fitness Gravitan w Targówku znajduje się na terenie warszawskiego centrum handlowego Homepark Targówek. Jest położony przy Trasie S8 (Trasa Toruńska), więc lokalizacja klubu jest bardzo wygodna dla mieszkańców Warszawy i osób z północnej oraz wschodniej części stołecznej aglomeracji. Duży parking oferujący ponad 3900 miejsc gwarantuje znalezienie miejsca, więc wszystkie warunki sprzyjają regularnym wizytom, co jest bardzo istotne przy ćwiczeniach fizycznych!

Gravitan Health and Sport Club jest siecią nowoczesnych, profesjonalnych klubów fitness. Wyróżniają się profesjonalnym podejściem do klienta, szeroką ofertą zajęć dla różnych grup wiekowych oraz najnowocześniejszym wyposażeniem. Klub w Targówku to nie tylko siłownia – posiada również saunę suchą i infrared, grotę solną oraz łaźnię parową i jacuzzi.

Klub Gravitan w Targówku

Gravitan Targówek wyróżnia się zróżnicowanym, profesjonalnym, nowoczesnym wyposażeniem. Jest na bieżąco serwisowany, konserwowany i dezynfekowany, tak by zapewnić największy komfort użytkowania. Duża liczba maszyn zapobiega kłopotliwym kolejkom, które rozpraszają podczas treningu. Niezależnie od sposobu w jaki trenujesz, z pewnością znajdziesz sprzęty dostosowane do Twoich potrzeb. Cardio, fitness, bodybuilding czy też zwyczajne rozruszanie mięśni – klub Gravitan w Targówku jest dostosowany do wszystkiego!

Wykwalifikowani instruktorzy na bieżąco gwarantują profesjonalne wsparcie – pomogą dobrać odpowiednie ćwiczenia, wyjaśnią jak je wykonywać, a w razie potrzeby skomponują dla Ciebie indywidualny plan treningowy, który pozwoli Ci osiągnąć wymarzone efekty. Ogromną popularnością cieszą się również zajęcia organizowane dla osób w różnym wieku i stopniu zaawansowania. W ofercie można znaleźć tabatę, zumbę, pilates, jogę, MMA, zapasy dla dzieci, szkołę rodzenia, kickboxing dla nastolatków i wiele innych!

Garvitan – świetnie ulokowana siłownia w Warszawie

Gravitan Targówek to profesjonalna, bardzo popularna siłownia w Warszawie. Świetna lokalizacja oraz korzystne promocje na karnety sprawiają, że nawet najbardziej oporne osoby w końcu się przełamują i zmieniają swoje życie, wprowadzając do niego zdrową aktywność fizyczną! Wizyty można z powodzeniem połączyć z zakupami w centrum handlowym  Homepark Targówek, tak by każdy wyjazd wykorzystać w pełni. Klub fitness jest otwarty w tygodniu od godziny 6:00 do 21:00, dlatego z pewnością znajdziesz czas na ćwiczenia!

Gravitan Targówek pomoże Ci zdobyć upragnioną sylwetkę, poprawić tężyznę fizyczną i zdrowie. Zadbaj o siebie w najbardziej korzystny dla Siebie sposób! Przestań przekładać wykupienie karnetu na siłownię i zacznij już teraz!

 

Dodaj komentarz