Jakie efekty daje depilacja laserowa?

kobieta

Depilacja laserowa to zabieg cieszący się stale rosnącą popularnością. Jego sekret tkwi w trwałości – możemy zapomnieć o uciążliwym goleniu maszynką, woskiem czy depilatorem. Profesjonalna obsługa zadba o przyjemną atmosferę i bezbolesność zabiegu. Warto dowiedzieć się więcej o depilacji laserowej we Wrocławiu.

Zalety usług depilacji laserowej we Wrocławiu

  • Długotrwały efekt – jego sekret tkwi u źródła działania lasera. Laser diodowy emituje energię, która pozwala na dotarcie do macierza włosa i dzięki zjawisku selektywnej fototermolizy uszkodzenia go. Jest to pożądany rezultat, kiedy chcemy zatrzymać wzrost włosów.
  • Skuteczność – już po 4 zabiegach można osiągnąć zadowalające efekty – krótka seria depilacji laserowej we Wrocławiu zapewni nam spokój i komfort na długie lata!
  • Nowoczesna technologia – salon depilacjalaserowa-wroclaw.pl korzysta z nowoczesnego, najszybszego lasera medycznego niemieckiej technologii MedioStar Next PRO, dzięki czemu każda Pacjentka może czuć się bezpiecznie i pewnie.
  • Bezbolesność – każda kobieta z łatwością może przypomnieć sobie uczucie bólu podczas użycia wosku czy depilatora. Depilacja laserowa we Wrocławiu jest nie tylko bezbolesna, ale pozwala zapomnieć o tym uczuciu dyskomfortu towarzyszącemu goleniu przez długi czas!
  • Komfortowa gładkość skóry – przed ubraniem ulubionej sukienki czy bikini na wakacjach nie musisz się martwić – masz pewność, że Twoja skóra jest jedwabiście gładka, co zapewnia komfort i oszczędność czasu.

Zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu – czas dla duszy i ciała

Pozbycie się włosków dzięki depilacji laserowej we Wrocławiu to tylko część „procesu beauty” – musimy również zadbać o naszą skórę pod wieloma innymi względami. Pierwszym krokiem w wyborze zabiegów kosmetycznych we Wrocławiu powinno być niewątpliwie pozbycie się problemów skórnych – w salonie depilacjalaserowa-wroclaw.pl znajdziemy pomoc w leczeniu rumienia czy leczeniu trądziku. Nie możemy również zapominać o naszych paznokciach, które nierzadko dotyka problem grzybicy – z tym także poradzi sobie laser Mediostar Next Pro.

Codzienne stosowanie kremów i serum jest niezaprzeczalnie ważne dla kondycji naszej cery, jednak od czasu do czasu potrzebuje ona bardziej dogłębnego zabiegu – polecamy więc sonoforezę. Ta metoda opiera się na wtłoczeniu substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą ultradźwięków, a więc znacznie skuteczniej niż regularna, domowa pielęgnacja. Gwarantuje to głębokie nawilżenie skóry, stymulację syntezy kolagenu czy poprawę ukrwienia i metabolizmu skóry. Sonoforezę szczególnie rekomenduje się osobom zmagającym się z szarą skórą pozbawioną blasku, suchą, wymagającą detoksykacji oraz z uciążliwymi cieniami pod oczami czy obrzękami.

Fotoodmładzanie – wisienka na torcie zabiegów kosmetycznych we Wrocławiu

Fotoodmładzanie to zdecydowanie jeden z najbardziej lubianych zabiegów kosmetycznych we Wrocławiu – któż z nas nie chciałby być wiecznie piękny i młody? Z pomocą przychodzi nam laser diodowy, którego jedną z wielu możliwości jest spłycenie zmarszczek i poprawa wyglądu skóry. Fotoodmładzanie bazuje na procesie pobudzenia odbudowy włókien kolagenowych, które odbywa się poprzez podgrzanie tkanek. Skutkuje to wzrostem elastyczności, zamknięciem porów oraz bardziej napiętą skórą. Dzięki fotoodmładzaniu uzyskamy też efekt wyrównanego kolorytu skóry i odzyskania świeżości oraz blasku.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej salonu depilacjalaserowa-wroclaw.pl i zapoznania się ze szczegółami depilacji laserowej we Wrocławiu, zabiegów kosmetycznych we Wrocławiu oraz odebrania zniżki na pierwszy zabieg fotoodmładzania!

Dodaj komentarz