Magellan Osocze bogatopłytkowe – odmładzanie i regeneracja

kobieta

Osocze bogatopłytkowe Magellan to zabieg pozwalający na odmładzanie nie tylko twarzy, lecz także każdej innej części ciała. Mezoterapia, czyli ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym, znana jest także pod nazwą wampirzy lifting.

Zabieg przy użyciu osocza własnej krwi jest genialnym rozwiązaniem nie tylko dla osób z widocznymi oznakami starzenia. Magellan wykorzystuje osocze bogatopłytkowe HD PRP i pozwala na kompleksową regenerację skóry zarówno w przypadku redukcji zmarszczek, jak i u osób młodych, dla których rewitalizacja skóry ma charakter profilaktyczny.

Zabieg Magellan przy użyciu wyodrębnionych płytek krwi o wysokim stężeniu komórek macierzystych służy do odmładzania, ujędrniania i odbudowy skóry. Jak to się dzieje, że nasza własna krew ma tak wszechstronne działanie wyjaśniają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie.

Odmładzanie i regeneracja ciała – jak działa osocze bogatopłytkowe Magellan?

Osocze bogatopłytkowe pozyskuje się przez poddanie wirowaniu krwi pobranej od Pacjenta. Uzyskuje się wówczas oddzielone płytki krwi, które zawierają stężone ilości komórek wzrostu. Po wstrzyknięciu osocza w miejsce ciała wymagające regeneracji następuje naturalne pobudzenie organizmu do odnowy.

Choć zabiegi przy użyciu osocza bogatopłytkowego zyskały na popularności zaledwie kilka lat wstecz, to działanie tego procesu można poniekąd porównać z tradycyjnym ,,stawianiem baniek próżniowych” przy przeziębieniu, gdzie organizm pod wpływem własnej krwi staje się maksymalnie pobudzony do regeneracji. Jednak w przypadku przeziębienia działanie ograniczone jest do zwiększania odporności, a osocze bogatopłytkowe Magellan odznacza się bardziej ukierunkowanymi właściwościami, skupionymi na regeneracji danego obszaru ciała i pobudzaniu do odnowy wewnętrznej warstwy skóry.

Osocze bogatopłytkowe Magellan – efekty

Spektakularne efekty, jakie daje osocze bogatopłytkowe Magellan uzyskuje się dzięki odseparowaniu z pobranej próbki krwi tego, co najważniejsze, czyli osocza o wysokiej zawartości komórek wzrostu. Ostrzykiwanie osoczem przeprowadza się w wybrane partie ciała lub bardziej drobiazgowe punkty, jak np. głębokie zmarszczki i bruzdy, przez wprowadzanie osocza za pomocą cienkiej igły bezpośrednio w tkankę podskórną. Pierwsze rezultaty wampirzego liftingu możemy zauważyć natychmiast po zabiegu, jednak na końcowy efekt należy poczekać 3-6 tygodni.

Po tym czasie możemy liczyć na efekty, takie jak:

  • promienna i świeża skóra;
  • rewitalizacja i odmłodzenie wcześniej ostrzykiwanych partii;
  • ujędrnienie i napięcie;
  • redukcja zmarszczek, nierówności, a nawet rozstępów i blizn;
  • regeneracja skóry zniszczonej, cienkiej i osłabionej;
  • poprawa kolorytu skóry;
  • zmniejszenie przebarwień, w tym rumienia;
  • regeneracja drobnych urazów, np. po trądziku.

Zwykłe osocze, a osocze bogatopłytkowe Magellan

Osocze wyglądem nie przypomina krwi – ma barwę żółto-przeźroczystą, co wynika z wyodrębnienia poszczególnych składników płynu. Istnieją różne systemy umożliwiające pozyskiwanie osocza bogatopłytkowego, a każdy nowy wynalazek technologii pozwala na odwirowanie bardziej stężonego, a tym samym skuteczniejszego materiału.

Klinika Miracki w Warszawie osocze bogatopłytkowe pozyskuje dzięki najnowszej metodzie Magellan, która gwarantuje uzyskanie wysokostężonego osocza o znacznie wyższej zawartości składników aktywujących rewitalizację skóry, niż poprzednicy tej metody odmładzającej. Osocze bogatopłytkowe Magellan zawiera nawet do 2 milionów płytek krwi w mililitrze, co jest wielokrotnością tradycyjnych metod stosowanych do tej pory.

Jeśli interesuje Cię odmładzanie i regeneracja skóry w całkowicie bezpieczny sposób, zajrzyj na stronę Klinika Miracki Warszawa, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat osocza bogatopłytkowego PRP Magellan.

Dodaj komentarz