Skąd popularność zegarków sportowych Garmin? Wysoka jakość w dobrej cenie!

zegarek

Zegarki sportowe cieszą się zawsze dużym powodzeniem u biegaczy, ale też u osób trenujących inne dyscypliny sportowe. Dzięki takim zaawansowanym czasomierzom mogą precyzyjniej obliczać swoje osiągi, porównywać wyniki i przede wszystkim przyjemniej trenować. Jednym z najlepszych i najpopularniejszych modeli jest zegarek Garmin.

Zegarek sportowy Garmin – sprzęt dla wymagających

Małe, inteligentne zegarki marki Garmin – to  urządzenie potrafi naprawdę dużo. Zależnie od modelu znajduje się w nim mnóstwo różnych ciekawych i użytecznych funkcji, które można dostosować do swoich potrzeb treningowych.  Co więcej, jest to firma, która dba zarówno o mężczyzn, jak i o kobiety, proponując paniom zgrabne, praktyczne zegarki o niebanalnym designie i w różnej, żywej kolorystyce. Niektóre z nich wyglądają bardzo klasycznie, dlatego bez problemu można chodzić w takim zegarku na co dzień, zakładając go do sportowego stroju, albo luźnych kreacji, tzw. miejskich stykówek (street wearu). Ładnie prezentują się na nadgarstku, podkręcają modowy look i zwracają uwagę. Nie ma się co dziwić na takie reakcje, kiedy na ręce jest takie małe cudo, charakteryzujące się oryginalną stylistyką i zgrabnym wyglądem.Mnóstwo różnych zegarków można kupić an stronie sklepu Czaszegarkow.pl – https://www.czaszegarkow.pl/garmin-c-4891.html . Często za niezbyt duże pieniądze. Śledzenie promocji pozwala „złowić” lukratywne oferty, dlatego warto od czasu do czasu zaglądać na wyżej podaną stronę. W chwili obecnej cena

Wszystko co potrzebne zamknięte w stylowym zegarku

Tak jak większość sportowych zegarków Garminy liczą kroki. Jest to bardzo ciekawa funkcja, szczególnie przydatna na co dzień, także dla osób, które trenują lekko i dla utrzymania kondycji na dobrym poziomie. Spacer do lasu  czy wycieczka, a nawet zwykłe wyjście na zakupy czy spotkanie z przyjaciółmi – wszystkie twoje kroki zostaną precyzyjnie policzone. Dla dzieci, często opornych na większe aktywności fizyczne, taki zegarek może być motywacją do pokonywania większych odległości i bicia swoich rekordów.

Kolejna funkcja to odbiornik GPS. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto sporo trenuje, chce monitorować swoje trasy, porównywać je i zapisywać, aby następnym razem móc wybrać podobne. Za pomocą aplikacji można podłączyć zegarek do komputera i śledzić przebieg treningu w najmniejszym szczególe – czas, wzniesienia, odcinki proste, najlepsze czasowo okrążenia (jeśli takie są) oraz dzielić się osiągnieciami z innymi w mediach społecznościowych. Zegarki Garmin łączą się z  satelitą zazwyczaj bez większych przeszkód, nie gubiąc sygnału nawet w lesie.  Bateria wystarczy na ok. 4 godzi y treningu z włączonym GPSem, a bez uruchamiania tej funkcji Garmin będzie ci towarzyszył bez ładowania naprawdę długo.

Zmierzy tętno i nie tylko

Zapaleni biegacze, ale też ci, którzy spędzają dużo czasu na rowerze, czy wybierają inne, bardziej wymagające siłowo sporty, szukają często zegarków z funkcją pomiaru tętna. Zegarki Garmin mają oczywiście takie udogodnienie. W większości modeli do zegarków dokupuje się pas do mierzenia tętna, ale są też takie, które dokonują pomiaru samodzielnie, za pomocą czujnika na nadgarstku. Niektóre z nich tworzą też wykres tętna spoczynkowego przez 7 dni, co jest bardzo ważną informacją, dotyczącą następnych treningów i stanu zdrowia. Mierzenie tętna z ręki nie jest perfekcyjne, ale dla amatorów to świetne rozwiązane.

Inne funkcje zegarków Garmin

Na pewno stoper, często mocno zaawansowany, Activity tracker, czyli motywator ruchu, pedometr służący do biegu w pomieszczeniu, czy powiadomienia z telefonu. Każdą z tych funkcji można dopasować do siebie, aby trening był jak najprzyjemniejszy i najdokładniej mierzony. Dodatkowe funkcje zegarków motywują do ruchu, pozwalają monitorować swoje tętno, sen i spalone kalorie. Niektóre modele mają wbudowaną funkcję, za pomocą której można łączyć się z innymi użytkownikami w mediach społecznościowych, dzieląc osiągnięciami i porównując wyniki sportowe.

Ciekawostka

Zegarki Garmin, które mają kolorowy wyświetlacz, mogą łączyć się z platformą Conect IQ. Użytkownik będzie miał możliwość skorzystania z takich form oprogramowania jak widżety,  pola danych, aplikacje i skórki (tarcza zegarka). Za pomocą platformy zegarek Garmin wzbogaci się zależnie od potrzeb w kolejne funkcje, nowe sporty, rozbudowany stoper czy nowe dane na ekranie. Jeśli chcesz dopasować idealnie tarczę zegarka do swoich potrzeb – panu treningowego, ale i do innych, codziennych aktywności, wybór ok. 650 skórek to naprawdę wiele atrakcyjnych pomysłów na udoskonalenie swojego czasomierza. Co więcej, możesz też stworzyć własną skórkę, np. ze zdjęciem czy napisem lub grafiką, dzięki czemu będziesz mieć autorską, oryginalną tarczę.

Jeśli chodzi o widżety, również jest ich pod dostatkiem. Oprócz tradycyjnych: krokomierza, mierzenia tętna czy map, warto zainstalować na ekranie takie ciekawostki jak układ planet, czasu schodu i zachodu słońca, czy kompas. Można nawet korzystać z Wikipedii, co dla wielu okaże się  cennym i praktycznym rozwianiem.

Możliwości jest mnóstwo, a wybór zawsze opłacalny. Zegarki Garmin dają dużo radości ludziom, którzy chcą aktywnie spędzać czas i dążyć do lepszych osiągów, wyznaczać sobie kolejne cele. Garmin to połączenie ciekawego designu, trwałości i funkcjonalności w  jednym stylowym zegarku.

Dodaj komentarz