YOPE – kosmetyki tworzone w zgodzie z naturą

kobieta

Ludzie z pasją, wysokiej jakości produkty i miłość do środowiska stworzyły markę, o której niedawno dowiedział się cały świat. Kim jest producent YOPE, jakie kosmetyki tworzy i dlaczego powinniśmy jak najszybciej dodać je do naszej listy zakupów? Podpowiadamy!

YOPE: Historia marki

YOPE to rodzinny biznes, na czele którego stoją Karolina Kuklińska-Kosowicz oraz Paweł Kosowicz – ludzie, którzy od lat darzą miłością nie tylko siebie, ale również naturę, ekologię oraz pasję do tworzenia przyjaznych dla środowiska kosmetyków. Oboje świetnie współgrają ze sobą w prowadzeniu zrównoważonej firmy, chociaż już w 2015 roku, kiedy Karolina opracowywała recepturę pierwszego mydła, było jasne, że to właśnie ona będzie czuwać nad kreatywnymi aspektami ich działań.

Pomysł na markę zrodził się z czystej potrzeby twórców, którym brakowało podobnych produktów na rynku. Jako szczęśliwi rodzice dwóch córeczek odczuwali duży niedosyt. dlatego chcieli sprawić, żeby tworzone przez nich kosmetyki były jak najbardziej funkcjonalne: YOPE balsamy, szampony i hydrolaty, ale także niezbędna, ekologiczna chemia gospodarcza od lat są dostępne na yope.me oraz w popularnych drogeriach stacjonarnych. Sukcesem efektywnego prowadzenia tak dużej działalności, jak podkreślają sami założyciele, jest autentyczność, pasja i miłość do natury.

YOPE: natura w słoiczku

W trakcie tworzenia kosmetyków YOPE Karolina oraz Paweł koncentrują się przede wszystkim na doborze wysokiej jakości składników. Naturalne oleje, roślinne wyciągi, niezastąpione ekologiczne masełka, zapachy pozbawione sztucznych aromatów, zmielone liście dobroczynnych drzew i płatki bogatych w elementy odżywcze kwiatów – to wszystko można odnaleźć w ich bezkonkurencyjnych produktach.

Biodegradowalne opakowania przyjazne dla środowiska i pozyskiwanie składników od lokalnych wytwórców i producentów są dodatkowymi atutami firmy. To właśnie sprawia, że kosmetyki marki YOPE są ważne nie tylko dla ciała, ale również dla natury.

YOPE: Balsamy dla ciała i dla duszy

YOPE balsamy są produktem, który szczególnie wybija się na tle działalności marki. Nie tylko posiadają jedną z pierwszych opracowanych przez twórców receptur, ale również są szczególnie lubiane przez wymagających konsumentów. Balsamy YOPE znaleźć można na stronie https://unlapin.pl.

Wybór balsamów do rąk i ciała na stronie wytwórców jest praktycznie nieograniczony, a każdy z nich może pochwalić się nienagannym składem oraz wspaniałymi walorami zapachowymi i odżywczymi. Odpowiednio dobrany kosmetyk zadba o doskonałe nawilżenie i rozświetlenie skóry idealnie ją wygładzając i natychmiastowo się wchłaniając. Pobudzenie ciała, wzmocnienie naskórka i zapewnienie sobie chwili relaksu to coś, na co powinien pozwolić sobie każdy z nas. YOPE balsam cedr himalajski i czarna porzeczka, YOPE balsam rabarbar i róża, a może YOPE balsam jagody goji i wiśnia? Wybierz swój ulubiony i ciesz się każdego dnia kosmetykami tworzonymi z miłością do ciała i natury!

Dodaj komentarz